Bayramoğlu Kadınlar Plajı

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bayramoğlu Kadınlar Plajı

Deniz sezonunun açılması ile denize girmek isteyenler farklı plajlara giderek istedikleri gibi denizin keyfini çıkartmaktadır. Özellikle bayanlar denize rahatça girmek için Bayramoğlu kadınlar plajı seçenekleri arasından seçim yaparak bu şekilde erkeklerin olmadığı plajlarda denize girebilirler. Bayanlara hizmet veren plajlarda cankurtaran ve çalışanların tamamı bayandır. Sağlık ekibi de olduğundan olası durumlar karşısında gerekli müdahaleler anında yapılmaktadır. Bayanlar plajına özel servisler ile gitmek isteyenler için farklı saatlerde kalkışlı olarak servis seferleri düzenlenmektedir. Servis hizmetlerine gidiş dönüş ücretleri, masa ve sandalye ücreti, plaja giriş ücreti dahildir.

Anadolu yakasından gelecek olanlar için 25 TL olan servis ücretleri Avrupa yakası için 40 TL olarak belirlenmiştir. Belirlenen alanlardan alınan bayanlar aynı şekilde dönüşlerde de belirtilen saatlerde servis ile dönüş yapmaktadır. Hizmet alanlar için 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz olarak plaja götürülmektedir. 9 yaş üzeri erkek çocuklar plaja alınmadığından bu durumda 9 yaş üzeri erkek çocukları olanların götürmemesi gerekmektedir.

Bayramoğlu kadınlar plajı hizmetlerinden yararlanmak isteyen bayanlar hafta içi veya hafta sonu düzenlenen servis hizmetleri ile sorun yaşamadan plajlara ulaşım sağlamaktadır. Plajlara gidecek olan bayanların yanlarında bulunan 7 ve 9 yaş arası çocuklar için 10 TL ücret alınmaktadır. Çocukların plaja giriş sırasında nüfus cüzdanları sorulduğundan mutlaka yanınıza almanız gerekmektedir. Plajda mescit, giyinme odaları ve duş kabinleri bulunduğundan bu alanlarda kullanılabilir. Plajlar hata sonu tatil olması nedeni ile oldukça yoğundur. Bu nedenle imkanı olanların daha rahat şekilde denize girmek ve kumsalın keyfini çıkartmak için hafta içi az olan yoğunlukta gitmeleri daha etkili olmaktadır.

Deniz mavi bayraklı olduğundan çocuklarınız ile güvenli bir şekilde bu alanda denize girme imkanınız bulunmaktadır. Plajda şezlonglar ücretli olduğundan kullanmak isteyenlerin ekstradan ödeme yapması gerekmektedir. Servis ücretlerimize şezlong fiyatları dahil değildir. Plajlarda büfe ve kantin seçenekleri bulunduğundan gerektiğinde bu alandan ihtiyaçlar rahatlıkla karşılanmaktadır.

Bayramoğlu Kadınlar Plajı

25 ₺
25 ₺
  • SERVİS ÜCRETİ
  • 6-9 Yaş arası çocuklar 15₺.
  • 0-5 Yaş Ücretsiz
  • 10 yaş ve üstü tam ücrettir
  • 7 yaş üstü erkek çocuk alınmamaktadır
  • Çocukların kimliğinin yanında olması zorunludur
  • Not: Plaj girişi ücretsizdir.

Bayramoğlu Plajı 2017

Erkeklerin olmadığı alanlarda denize rahatça girmek isteyen bayanlar için Bayramoğlu kadınlar plajı hizmetleri verilmektedir. Plaja giderken yol sorunu yaşamak istemeyenler için servis hizmeti sağlanmaktadır. Taleplerinize göre ramazan ayında hafta içi de servis seferleri konulabilir. Ramazan ayında hafta sonu servis hizmetlerimiz aynı şekilde devam etmektedir. Bu sayede plaja gitmek isteyenler iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir ve hizmet almak için gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirler.

Plaja gitmek için düzenlediğimiz sefer saatleri farklı olduğundan aşırı yoğunluk olması halinde ek seferler ile taleplere karşılık verilmektedir. Bu sayede istediğiniz de servislerimiz ile sorunsuz şekilde bayanlara özel olarak hizmet veren plajlarda temiz denizin keyfini çıkartabilirsiniz. Plajlarda erkek çalışan olmadığından tamamen bayanlara özel olarak hizmet verilmektedir. Anadolu ve Avrupa yakası olarak iki yakadan da servislerimiz düzenli olarak kalmaktadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.