Bayramoğlu Bayanlar Plajı

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bayramoğlu Bayanlar Plajı

Bayanlar yaz aylarında serinlemek istediklerinde Bayramoğlu bayanlar plajı ile sadece bayanlara hizmet veren plajlarda daha rahat denizin keyfini çıkartmaktadır. Bayanlar plajına gitmek isteyenler servis hizmetlerimiz ile yol sorunu yaşamadan ulaşım sağlamaktadır. Hafta içi veya hafta sonu düzenlenen servis kalkış saatlerinde gitmek istediğiniz plaja ulaşılmaktadır. Ramazan ayında da hafta sonu servis hizmetlerimiz aynı şekilde devam etmektedir. Hafta içi yoğun talepler olması halinde servis hizmetleri düzenlenmektedir. Servis hizmetlerine masa-sandalye, gidiş-dönüş ücreti, giriş ücreti dahildir. Bu sayede plajda dinlenmek istediğiniz de masa ve sandalyeleri ücretsiz olarak kullanma imkanınız bulunmaktadır. Bayanlara hizmet verildiğinden cankurtaran ve görevlilerin tamamı da bayandır. Bu sayede rahatsızlık duymadan rahatça denize girilerek keyfi çıkartılmaktadır. 0-6 yaş arası çocuklar için plaj ücretsizdir. 6-9 yaş arası çocuklar 10 TL ücret ile plaja alınmaktadır. 9 yaş üzerinde olan erkek çocukları plaja alınmamaktadır.

Daha rahat bir şekilde denize girmek isteyenler Bayramoğlu bayanlar plajı ile erkek olmayan plajlarda denize girmektedir. Plajlar yedi gün boyunca hizmete açık olduğundan bu şekilde istenildiğinde hafta içi veya hafta sonu denize girilebilir. Plajda giyinme odaları ve duş kabinleri bulunmakta ve ücretli olarak hizmete sunulmaktadır. Avrupa yakasından alınacak olan servis hizmetleri 40 TL, Anadolu yakası için 25 TL olarak uygulanmaktadır. Çocuklarınızın nüfus cüzdanlarını plaj girişinde gösterme zorunluluğu olduğundan yanınıza almanız gerekmektedir. Plaj içerisinde mescit ve sağlık ekibi olduğundan gerekli olan durumlarda kolayca hizmet alınmaktadır. Sabah gidiş saatlerinde servis ile ulaşım sağlandığı gibi aynı şekilde dönüşlerde de servis ile dönüş yapılmaktadır. Her durumda kaliteli hizmet alarak kadınlara özel hizmet veren plajlarda keyifli bir şekilde denize girebilirsiniz. Mavi bayraklı olduğundan temiz bir şekilde denize girme imkanınız bulunmaktadır.

Bayramoğlu Kadınlar Plajı

25 ₺
25 ₺
  • SERVİS ÜCRETİ
  • 6-9 Yaş arası çocuklar 15₺.
  • 0-5 Yaş Ücretsiz
  • 10 yaş ve üstü tam ücrettir
  • 7 yaş üstü erkek çocuk alınmamaktadır
  • Çocukların kimliğinin yanında olması zorunludur
  • Not: Plaj girişi ücretsizdir.

Bayramoğlu Bayanlar Plajı 2017

Bayramoğlu bayanlar plajı ile istediğiniz de erkeklerin olmadığı alanlarda denize girme rahatlığını kullanabilirsiniz. Servis saatleri hakkında bilgi ve servis gidiş dönüşleri hakkında detaylar için iletişime geçmeniz durumunda bilgi verilmektedir. Hafta sonu daha yoğun olan plajlarda yer sıkıntısı yaşamak istemeyenler hafta sonu yerine hafta içi servis hizmeti alarak bu şekilde daha rahat ve boş olan plajlarda denize girebilirler. Anadolu ve Avrupa yakasından kalkan servislerimiz aynı şekilde dönüşlerde de Anadolu veya Avrupa yakasında alınan adreslere bırakılmaktadır. Servis hizmetlerine dahil olan hizmetlerden her müşterimiz yararlanmaktadır. Bu sayede ulaşımda sıkıntı yaşamak istemeyenler alacakları servis hizmeti ile daha hızlı ve konforlu şekilde özel servisler ile gidip aynı şekilde dönerek bayanlar plajının keyfini çıkartmaktadır. Plajda çalışanlar bayan olduğundan daha rahat etmek isteyenler istedikleri gibi çocukları ile bu alanda denize girme imkanı bulmaktadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.